Menu

Twardogórzanie

KWW Twardogórzanie Decydują. Gmina Twardogóra.

Działki w Goszczu na sprzedaż

twardogorzanie

10 marca w UMiG w Twardogórze odbędzie się przetarg, podczas którego będzie można nabyć działki położone w Goszczu w sąsiedztwie ulic Ogrodowej i Księżnej Eleonory.

 

Najmniejsza z działek ma powierzchnię 6,3 ara i najwyższą cenę wywoławczą 8921 zł netto. Obecnie jest użytkiem rolnym, ale w studium zagospodarowania przestrzennego przewiduje się tu zabudowę mieszkaniową o niskiej intensywności. Dla inwestorów poszukujących działki pod budowę domu wadą na pewno będzie jej szerokość - zaledwie 12 metrów.

 

Działka w kształcie trójkąta ma powierzchnię 13 arów i najniższą cenę wywoławczą 2390 zł netto. Jest to działka o przeznaczeniu rolnym, obecnie oznaczona jako użytek kopalny.

 

Trzecia z działek, o powierzchni 19,8 ara, ma cenę wywoławczą ustaloną na 5733 zł netto. Choć działka przylega do ul. Ogrodowej, to w studium zagospodarowania oznaczona została jako rolna. Dodatkowo działka leży w strefie obserwacji archeologicznej i ścisłej ochrony konserwatorskiej.

 

Osoby zainteresowane zakupem muszą wpłacić wadium do 7 marca. Minimalne postąpienie w przetargu wynosi jak zwykle 1% ceny wywoławczej.

Goszcz1

© Twardogórzanie
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci