Menu

Twardogórzanie

KWW Twardogórzanie Decydują. Gmina Twardogóra.

Osobowość Roku

twardogorzanie

Do północy 27 lutego trwa plebiscyt „Gazety Sycowskiej” i portalu sycow.naszemiasto.pl.

Czytelnicy i internauci mogą wybrać Osobowość 2014 Roku. Głosować można za pośrednictwem SMS-ów (koszt jednego to 2,46 zł) i kuponów drukowanych w „Gazecie Sycowskiej”.

Wśród kandydatów do tytułu Osobowości Roku mamy troje twardogórzan. Nominowani są

pan Zbigniew Potyrała, pan Alojzy Kulig oraz pani Nadia Łomanowa-Barańska.

Portal i gazeta tak opisują sylwetki kandydatów:

Zbigniew Potyrała: Były starosta oleśnicki wygrał wybory na burmistrza Twardogóry. Pokonał Jana Dżugaja, dzięki czemu po 16 latach znów pełni samorządową misję w swych rodzinnych stronach. Większość w radzie stanowią ludzie z jego komitetu.”

Alojzy Kulig: Dyrektor ZGKiM w Twardogórze to człowiek kompromisu, doświadczony samorządowiec, który w lokalnej polityce stara się nie wzbudzać negatywnych emocji. Cechy te mieszkańcy docenili w ostatnich wyborach. Alojzy Kulig zajął drugie miejsce w powiecie z ilością 1351 głosów i został przewodniczącym rady powiatu oleśnickiego.”

Nadia Łomanowa-Barańska: Nauczycielka języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Goszczu. Od kilku lat współtworzy z młodzieżą niezwykłe spektakle teatralne w oparciu o dzieła wielkich twórców. Zajmuje się przekładem na język polski utworów wykorzystywanych w spektaklach. Działa w Zespole Folklorystycznym „Kalina”. Niezwykle aktywna propagatorka kultury i sztuki.”

źródlo: http://sycow.naszemiasto.pl/artykul/sycow-wybieramy-osobowosc-2014-roku,2687176,art,t,id,tm.html

Cząstkowe wyniki głosowania SMS są dostępne na stronie. Według dzisiejszych danych pan Potyrała zajmuje piąte miejsce, pan Kulig jest dziesiąty, a pani Łomanowa-Barańska dwunasta.

Głosować można wysyłając na numer 72355 SMSy o treści ORGS.9 – głos na pana Potyrałę, ORGS.11- głos na pana Kuliga oraz ORGS.12 – głos na panią Łomanową-Barańską.

Zainteresowanych pozostałymi kandydatami plebiscytu i aktualizowanymi codziennie wynikami głosowania zapraszam do kliknięcia w link powyżej.

© Twardogórzanie
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci